Urządzenie do makijażu permanentnego to wzrost dochodów salonu kosmetologicznego

0
926

W kosmetologii urządzenie do makijażu permanentnego zyskuje obecnie coraz większą popularność, ponieważ pozwala rozwiązywać różne problemy estetyczne kobiet, a czasem mężczyzn. Niezależnie od tego, czy jest to permanentny makijaż brwi, ust czy kontur powiek. Wszystkie te rodzaje korekcji estetycznej pomagają zaoszczędzić czas poświęcony na codzienną pielęgnację wyglądu, dopasować kształt brwi, ust lub oczu, a procedura permanentnego makijażu z mikropigmentacją pomaga nadać naturalny kolor problematycznym obszarom skóry.

Czy warto kupić do salonu urody urządzenie do makijażu permanentnego?

Jak wykonywane są te usługi kosmetyczne? W tym celu stosuje się specjalne urządzenie do makijażu permanentnego produkowane przez różne firmy. Profesjonalny sprzęt pozwala wstrzykiwać pigment do górnej warstwy tkanki, zwanej naskórkiem, bez uszkadzania głębszych warstw skóry, szybko i dokładnie. Pigmenty do tego makijażu składają się wyłącznie z naturalnych barwników, co nie szkodzi zdrowiu pacjentów. Głębokość zanurzenia igły jest bardzo mała, co eliminuje ryzyko zranienia zakończeń nerwowych, dzięki czemu zabieg jest możliwie bezbolesny.

Jeśli właściciel salonu kosmetologicznego ma jakieś pytania techniczne lub planuje kupić urządzenie do makijażu permanentnego, powinien skorzystać z oferty producenta takiego sprzętu. Firma Medika posiada tylko certyfikowane urządzenia kosmetyczne, na które daje długą gwarancję i w cenie sprzętu zapewnia szkolenie z jego obsługi. Podczas kontaktu telefonicznego lub online eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania, podadzą koszt urządzenia, szczegółowo przedstawią warunki odroczonej płatności i systemu rabatowego.

Funkcje urządzenia do makijażu permanentnego

Urządzenie do makijażu permanentnego Medika jest przeznaczone do wprowadzania naturalnego pigmentu koloryzującego pod górną warstwę skóry. Makijaż permanentny zwykle nakłada się na brwi, oczy (górne i dolne powieki), usta. Najważniejszą zaletą tego rodzaju makijażu jest to, że pozostanie na skórze przez wiele lat. Jednocześnie wykonana procedura gwarantuje doskonały wygląd w każdej sytuacji: na plaży, w saunie, basenie.

Makijaż permanentny może również korygować drobne wady i podkreślać zalety. Permanent Make-Up to nowoczesne urządzenie z napędem i możliwością podłączenia wyjmowanych modułów w celu wykonania procedury. Zapewnia dokładną i stabilną pracę mechanizmu, a także niezawodną regulację pracy igły, dzięki czemu nie wnika w główną warstwę skóry i nie ma obaw, że zbyt głęboko wprowadzony pigment pozostawi nierówny ślad.

Zaletą urządzenia do makijażu permanentnego jest zachowanie sterylności. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu wyjmowanych modułów z igłą i końcówką, a także zamocowaniu igły z regulacją trajektorii. Sterowanie mikroprocesorem daje gwarancję, że igła będzie pracowała ze stałą częstotliwością, dostarczając do skóry zawsze tą samą ilość barwnika. Urządzenia do makijażu permanentnego Medika posiada regulowaną elektronicznie częstotliwość w zakresie 60-150 nakłuć na sekundę bez efektu wibracji.

Wskazania do stosowania makijażu permanentnego

 • Alergia na kosmetyki dekoracyjne
 • Syndrom porannej twarzy (brak makijażu)
 • Aktywny tryb życia: odwiedzanie sauny i basenu, uprawianie sportu, podróże itp.
 • Korekta asymetrycznego kształtu brwi i warg, nieregularności konturu ust
 • Eliminacja wrodzonej lub nabytej wady (blizny na brwiach, łysienie brwi, rzęsy, rozszczep wargi)
 • Soczewki kontaktowe
 • Eliminacja bladości i nadanie konturom ust jaśniejszego koloru, zwiększając ich pełnię i wielkość
 • Pigmentacja medyczna blizn, skóry głowy, piersi, ust i plam po chorobie takiej jak bielactwo.

Jak działa procedura makijażu permanentnego urządzeniem Medika?

Urządzenie do makijażu permanentnego jest wyposażone w mikroprocesory, które zapewniają stałą częstotliwość pracy igły pomimo różnych rodzajów struktury skóry. W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość działania igły jest zmniejszona, jeśli wejdzie ona w kontakt ze skórą, która ma opór (w rezultacie linie są zerwane, a kolor jest niestabilny). Zastosowanie specjalnej technologii w urządzeniach Medika zapewnia najwyższą dokładność.

Używanie igły z dyszą (wkładem) zapewnia zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny. Uszczelniona konstrukcja wkładu zapobiega rozchlapywaniu się pigmentu, a system modułowy umożliwia szybką wymianę igły i barwnika. Dzięki temu można łatwo zmienić rozmiar igły lub kolor pigmentu. Mikroprocesor kontroluje moc i kontroluje częstotliwość igły. Jednolity rozkład kolorów i utrzymanie ciągłości linii eliminuje potrzebę ponownego wykonania procedury. Nawet pigmentacja cienkiej linii wokół ust nie wymaga korekty.

Panel sterowania został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo utrzymać w czystości. Ergonomiczna i lekka dysza charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą, bez wibracji. Zapewnia to dokładne i stabilne działanie igły, a także niezawodną i szczegółową regulację.

Dlaczego urządzenie do makijażu permanentnego Medika?

 • Bezpłatne szkolenie personelu
 • Instrukcje techniczne i wideo
 • Wsparcie informacyjne dla wszystkich problemów
 • Serwis gwarancyjny
 • Serwis posprzedażny

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here