Wyjątkowe uchwyty meblowe w jednym sklepie

0
1916

Na wygląd każdego mebla wpływa materiał, z którego został wykonany oraz rodzaj zastosowanego uchwytu. Nawet najlepsze gatunkowo meble nie będą wyglądały efektownie, gdy zastosujemy w nich nieodpowiednie uchwyty.

Gdzie kupić efektowne uchwyty meblowe?

W marketach budowlanych znajdziemy najpopularniejsze uchwyty meblowe. Są to standardowe i typowe produkty, które w zasadzie niczym się nie wyróżniają. Jednak gdy zależy Ci na zakupie nieszablonowych uchwytów wysokiej klasy, to warto sprawdzić ofertę sklepu Skandynawskie Uchwyty, która znajduje się pod adresem: https://skandynawskieuchwyty.pl/. Na stronie sklepu znaleźć można wiele kolekcji uchwytów od wyspecjalizowanych w tej dziedzinie projektantów. Co ważne, wśród znajdziemy tu również produkty polskich producentów.

Warto także dodać, że w asortymencie sklepu znajdują się uchwyty antybakteryjne i antywirusowe. Są one wykonane z miedzi i jej stopów, które są naturalnymi materiałami hamującymi rozwój mikroorganizmów. Mamy zatem okazję kupić uchwyty meblowe, które są nie tylko efektowne i wysokogatunkowe, ale również sprzyjają zabezpieczeniu się przed wirusami i bakteriami.

Jakie rodzaje uchwytów będą ozdobą mebli?

Sklep Skandynawskie Uchwyty posiada w ofercie wszystkie rodzaje uchwytów jakie występują na rynku. Są to:

  • uchwyty w kształcie gałki,
  • uchwyty podłużne,
  • uchwyty wpuszczane,
  • uchwyty L-Bar i T-Bar,
  • uchwyty specjalne.

Uchwyty w kształcie gałki znów przeżywają swój renesans. W sprzedaży są zarówno klasyczne okrągłe uchwyty, jak i te o bardziej urozmaiconych kształtach. Gałki mogą być wykonane z drewna, jak również z innych materiałów. Na uwagę zasługują na przykład mosiężne gałki lakierowane, aluminiowe gałki w różnych kolorach lub gałki żeliwne o różnych kształtach.

Najpopularniejszymi uchwytami metalowymi ostatnich lat są uchwyty podłużne. Uchwyty te charakteryzują się niebagatelnym designem, ale są także bardzo praktyczne. Występują one w różnych wielkościach. Rozstaw otworów może być stosunkowo szeroki (nawet ponad 40 cm).

Uchwyty wpuszczane również mają swoich zwolenników. Warto jednak wiedzieć, że ich montaż polega na wykonaniu w drzwiczkach odpowiedniego otworu. Uchwyty tego typu są znakomitym rozwiązaniem dla szafek przesuwnych.

Uchwyty typu L-Bar i T-Bar to połączenie klasyki z nowoczesnością. Jak sama nazwa wskazuje, uchwyty te mają kształt litery L lub litery T. Są one montowane na jedną lub dwie śruby. Uchwyty L-Bar i T-Bar występują w różnych stylach i wariantach kolorystycznych. Można je dobrać zarówno do mebli stylizowanych na stare, jak i tych o wyglądzie typowo współczesnym.

Na stronie sklepu Skandynawskie Uchwyty, odnajdą się także osoby, które uwielbiają nietypowe i oryginalne akcesoria meblowe. Znaleźć tu bowiem można szeroki wybór uchwytów specjalnych. Chodzi o uchwyty o niespotykanych kształtach i materiałach wykonania. Jako przykład można podać uchwyty wykonane ze skóry lub ceramiki. Natomiast w meblach dedykowanych dzieciom, zamontować można uchwyty w kształcie zwierząt lub maszyn.

A co, gdy nie chcemy mieć w szafce uchwytów?

Współczesne meble nie zawsze muszą mieć uchwyty. Nie oznacza to jednak, że nie można ich otwierać. Sklep Skandynawskie Uchwyty jest również na to przygotowany. Szafki z gładkimi frontami wyposaża się w specjalny mechanizm TIP-ON, który montuje się wewnątrz mebla. Aby otworzyć drzwiczki, należy jedynie lekko docisnąć front.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here