zmywarka

Choć istnieją osoby, które lubią zmywać, większość z nas nie chce tracić czasu przy zlewie. Z pomocą przychodzą więc zmywarki, które czyszczą nasze naczynia same i to skuteczniej, niż zrobilibyśmy to ręcznie. Aby tak jednak faktycznie było, zmywarka musi być wysokiej jakości. Co to oznacza?

Zapomnij o niedomytych naczyniach!

Jeżeli po skończonym zmywaniu musisz jeszcze poprawiać efekty pracy zmywarki, płucząc naczynia pod kranem, to znak, że pora na nową zmywarkę. Tutaj ważne jest, aby wybrać model z wyższej półki, ponieważ jest to sprzęt, który ma posłużyć nam przez wiele lat i wyręczać nas w kuchennych obowiązkach, a nie dokładać ich więcej.

Niedomyte naczynia to, niestety, problem wielu zmywarek i zmora niejednej domowej gospodyni. Nie warto tracić czasu i nerwów na sprzęt, który nie spełnia swoich funkcji. Aktualnie na rynku dostępne są zmywarki wyposażone w najnowocześniejsze technologie, dzięki którym mamy gwarancję, że nasze naczynia będą idealnie czyste.

Jednym z takich urządzeń jest zmywarka Electrolux z ramieniem Satellite Clean®, które charakteryzuje się pięcioma poziomami intensywnego natrysku. Innowacyjne ramię SatelliteClean® porusza się w kilku płaszczyznach, dlatego mamy gwarancję, że wszystkie naczynia będą nieskazitelnie czyste.

Od umytych w zmywarce naczyń oczekujemy również tego, żeby były jak najszybciej suche. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy organizujemy większą imprezę czy zapraszamy rodzinę na świąteczny obiad i następuje szybka rotacja talerzy i sztućców. Dzięki technologii AirDry w zmywarkach Electrolux drzwi zmywarki uchylają się w końcowej fazie suszenia. Zapewnia to wymianę powietrza i bardzo szybkie schnięcie nawet plastikowych naczyń. Warto wspomnieć, że AirDry jest całkowicie bezpieczna dla kuchennych blatów i gwarantuje energooszczędność.

Tyle technologii, że łatwo się zgubić… 

Nowoczesne sprzęty kuchenne, w tym także zmywarki, często naszpikowane są różnorodnymi funkcjami i opcjami, których nie potrafimy obsłużyć. Przez to nie jesteśmy w stanie wykorzystać ogromnego potencjału swoich sprzętów. Dlatego w każdej zmywarce istotna jest także łatwa i intuicyjna jej obsługa.

Sterowanie QuickSelect dostępne w szwedzkich zmywarkach Electrolux to bardzo intuicyjne rozwiązanie. Jak działa? My wybieramy czas, jaki możemy przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie samo dobiera optymalne parametry i ustawienia zmywania. Dzięki temu wybór programu zajmuje zaledwie kilka sekund, a my możemy cieszyć się idealnie czystymi naczyniami nawet, gdy czas zmywania jest wyjątkowo krótki.

Komfort przede wszystkim!

Niewygodne upychanie naczyń w zbyt ciasnej lub źle zorganizowanej zmywarce bywa męczące. W efekcie nie jesteśmy w stanie umyć za jednym razem tyle naczyń, ile byśmy chcieli. Dlatego warto zwrócić także uwagę na możliwości aranżacji naczyń w zmywarce. Świetnym rozwiązaniem, które oszczędza wiele miejsca jest trzecia, dodatkowa szuflada na sztućce (MaxiFlex). Dzięki niej nie ma konieczności instalowania na dole koszyka, który w klasycznych zmywarkach zabierał wiele przestrzeni. Ponadto w szufladzie MaxiFlex® sztućce będą lepiej, dokładniej domyte.

Jeżeli mówimy o komforcie użytkowania zmywarek, nie możemy nie wspomnieć o zmywarkach Electrolux ComfortLift® – pierwszej takiej na świecie! O co chodzi? Funkcjonalne zmywarki Electrolux ComfortLift® posiadają podnoszony dolny kosz, dzięki któremu zarówno wkładanie, jak i wyciąganie naczyń jest znacznie wygodniejsze. Dolny kosz łatwo unosi się na ergonomiczną wysokość, więc nie musimy się kilkukrotnie schylać i podnosić, chowając czy wyciągając naczynia. Jest to wygoda, do której bardzo łatwo się przyzwyczaić.

Wygląd też ma znaczenie

Wybierając zmywarkę, warto zwrócić także uwagę na jej design. Ważne jest, aby pasowała nie tylko do pozostałych sprzętów w kuchni, ale także do umeblowania i ogólnego stylu, w jakim zaaranżowane jest wnętrze. Zmywarki Electrolux wychodzą naprzeciw potrzebom i stylom każdej kuchni. Ich elegancki, stylowy i nowoczesny wygląd sprawia, że świetnie sprawdzą się one w każdym wnętrzu! Ponadto idealnie wkomponowują się one w wystrój, a ich montaż jest wyjątkowo łatwy – są bowiem precyzyjnie dopasowane do szerokiej gamy mebli kuchennych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here