Deante

Deante należy do polskich marek, które obecnie są coraz chętniej wybierane podczas urządzania domu, siedziby firmy czy instytucji państwowej. Oferuje wyposażenie kuchenne i łazienkowe, które odznacza się wieloma walorami cenionymi przez użytkowników. Zobacz, na co możesz liczyć, decydując się na akcesoria i wyposażenie marki Deante.

Deante 30 lat na polskim rynku

Deante to marka, która na polskim rynku łazienek i kuchni trwa już ponad 30 lat. Już sama ta liczba jasno pokazuje, jak wysoko ceniona jest marka i jak bardzo pożądane mogą być jej produkty. Jest najlepszym dowodem na to, że cel firmy jest spełniony i stale się rozwija, doskonale dopasowując do zmieniających się czasów, oczekiwań klientów i rozwoju technologii.

Deante jako producent wyposażenia kuchennego

Marka Deante specjalizuje się w produkcji zlewozmywaków kuchennych. W ich ofercie znajdziemy przede wszystkim zlewozmywaki granitowe, które odznaczają się szczególnym designem i najwyższą jakością. Nie ma w tym nic dziwnego – właśnie jakość jest priorytetem marki, za co jest też szczególnie ceniona.

Granitowe zlewy Deante możemy znaleźć w różnych stylizacjach: od jasnych (np. szarych i piaskowych) aż po ciemne (grafitowe i czarne), od małych (okrągłych, jednokomorowych), aż po duże (prostokątne, dwukomorowe i z obszernymi ociekaczami). Niezależnie jednak od tego, która ze stylizacji podoba nam się najbardziej i będzie dobrze funkcjonowała w naszym mieszkaniu, zawsze możemy liczyć na to, że zlewozmywak będzie wytrzymały, odporny i przez wiele lat zachowa swój piękny wygląd.

Deante jako producent zestawów łazienkowych

Drugi ważny dział, jakim zajmuje się marka Deante, to wyposażenie łazienkowe, w tym zestawy WC (m.in. zestawy podtynkowe), umywalki czy prysznice. Dzięki szerokiej gamie produktów możliwe jest stworzenie dowolnej stylizacji zarówno w dużej, jak i małej łazience. Warto przy tym zwrócić uwagę na pięknie wykonaną, białą ceramikę (umywalki, miski WC), która ma niezwykle uniwersalny i elegancki charakter. Doskonale pasuje do każdego rodzaju i koloru płytek lub mebli łazienkowych.

Jednocześnie ceramika jest wykonana z dbałością o detale, w tym wykończone śliską, szkliwioną powierzchnią, która zachowuje przez wiele la swój nienaganny wygląd i jest odporna na urazy mechaniczne oraz czyszczenie środkami chemicznymi. Dzięki temu łatwiej będzie zachować nie tylko estetykę, ale i higienę w łazience.

Baterie Deante

Na uwagę zasługują także oferowane przez Deante baterie łazienkowe i kuchenne. Są wykonane z najwyższej jakości stali i wykończone chromowaniem, co zapewnia im klasyczny, ponadczasowy i bardzo uniwersalny wygląd. Baterie Deante zostały zaprojektowane jako akcesoria minimalistyczne, dzięki czemu mogą zostać łatwo dopasowane do wszystkich wnętrz.

Co więcej, odznaczają się bardzo łatwym montażem i wysoką funkcjonalnością. Łatwość regulowania przepływu wody oraz napowietrzanie strumienia to dwie kolejne zalety, które pomagają w utrzymaniu idealnego strumienia i w oszczędności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here